torby ekologiczne
torby bawełniane
torby bawełniane
torby reklamowe
torby reklamowe
torby reklamowe
torby ekologiczne
wzory toreb bawełnianych
galeria toreb reklamowych
torby bawełniane z nadrukiem
torby reklamowe
torby bawełniane
torby ekologiczne

NASZE INNE REALIZACJE

REKLAMOWE

torby ekologiczne
torby relamowe
torby reklamowe
torby bawełniane
torby reklamowe
Niemiecki
Angielski

Chcesz zamówić torbę w konkretnej tkaninie,

nie wiesz jak ją opisać, czym się charakteryzuje?

Przeczytaj koniecznie !

 

Tkaniny bawełniane, surowe

 

Tkaniny te, występują tylko w kolorze ecru, naturalnym. Są to tkaniny nie oprane i nie wykończone w żaden sposób (nie bielone, i nie farbowane), nie przygotowane pod druk, czy też zwykłe domowe pranie. W związku z powyższym, przy próbie prania torby, należy się liczyć z tym że straci ona fason a nadruk może lekko wyblaknąć.

 

 

Tkaniny bawełniane, barwione

 

Jest to tkanina, która została poddana procesowi oprania, stabilizacji oraz ubarwiona. Tkaniny takie charakteryzują się wykurczem do 6%, nie farbują, można je prać i prasować (nadruk zawsze prasujemy po lewej stronie).

 

 

Sploty tkanin używanych do produkcji toreb

 

 

  • Splot panamowy - canvas - Splot stosowany dla grubych tkanin, zbliżony wyglądem do splotu płóciennego jednak wątek i osnowa składa się z 3 splecionych ze sobą nitek. Tkanina jest dwustronna.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Splot płócienny - lniany - Typowy splot dla wielu tkanin bawełnianych. Produkuje się z nich pościele, obrusy, odzież oraz między innym nasze torby. Występuje głównie w gramaturze do 180g. Wątek i osnowa składają sie z jednej przeplatanej między sobą nitki. Tkanina jest dwustronna

 

 

  • Splot skośny - drelichowy (denim) - Typowy splot dla tkanin powyżej 180g, najczęściej stosowana do produkcji ubrań roboczych, widać wyraźny prążęk. Najpopularniejszy splot jest tkany z 1 nitki wątku i 3 nitek osnowy. Tkanina jest jednostronna.